Veszprém Megyei Diákolimpia – 2021. április 21. Eplény

blank
Category: 2021

Veszprém Megyei Diákolimpia – 2021. április 21. Eplény

Az előző hetek szeszélyes, havas időjárásával ellentétben kellemes, napos időben kerülhetett sor a VHS rendezésében lebonyolított Veszprém Megyei Diákolimpiára és Eplény kupára. A résztvevők nem csak a tavaszias levegőt, de a pályákat is élvezték, ennek köszönhetően sok szép eredmény született, és a VHS szinte minden versenyzője továbbjutott az országos döntőbe!

Eredmények:

Megyei Diákolimpia

NII

  1. Gaschler Janka, VHS, Szilágyi Erzsébet Keresztény Iskola
  2. Barát Jázmin, VHS, Fehérlófia Waldorf Iskola
  3. Bálint Nóra Napsugár, VHS, Veszprémi Báthory István Ált. Iskola

NIII

  1. Heizer Alíz, VHS, Veszprémi Dózsa György Ált. Iskola
  2. Kovács Borbála, VHS, Hriszto Botev Német Nemzetiségi Iskola

NIV

  1. Gaschler Emma, VHS, Lovassy László Gimnázium
  2. Etlinger Zsófia Irma, VHS, Herendi Német Nemzetiségi Iskola

NV

  1. Lantai Lili, VHS, Lovassy László Gimnázium
  2. Engi Lilien, VHS, Lovassy László Gimnázium

5. Tokai-Kiss Zsófia, VHS, Lovassy László Gimnázium

6. Tarsoly Borka, VHS, Lovassy László Gimnázium

NVI

  1. Lantai Boróka, VHS, Lovassy László Gimnázium
  2. Szalontai Sára, VHS, Lovassy László Gimnázium
  3. Tarsoly Panka, VHS, Lovassy László Gimnázium
  4. Pegán Ágnes, VHS, Lovassy László Gimnázium
  5. Bácskai, Eszter, VHS, Fehérlófia Waldorf Iskola

FII

  1. Varsányi Ádám, VHS, Veszprémi Báthory István Ált. Iskola
  2. Strenner Nimród, VHS, Szilágyi Erzsébet Keresztény Iskola
  3. Engi Dániel, VHS, Veszprémi Kossuth Lajos Iskola
  4. Molnár Borisz, VHS, Deák Ferenc Ált. Iskola
  5. Varsányi Zsombor, VHS, Veszprémi Báthory István Ált. Iskola

FIII

  1. Molnár Iván, VHS, Deák Ferenc Ált. Iskola

5. Lukács Márton, VHS, Deák Ferenc Ált. Iskola

FIV

  1. Bálint Gergő, VHS, Veszprémi Báthory István Ált. Iskola
  2. Szalontai Soma, VHS, Lovassy László Gimnázium
  3. Blaskó Benedek, VHS, Fehérlófia Waldorf Iskola
  4. Kovács Jeromos, VHS, Hriszto Botev Német Nemzetiségi Iskola

FV

  1. Bálint Ádám, VHS, Lovassy László Gimnázium
  2. Sarkadi Lehel, SZT SE (megyén kívüli induló)
  3. Barát Miklós, VHS, Lovassy László Gimnázium
  4. Barát Benedek, VHS, Lovassy László Gimnázium
  5. Gaschler Máté, VHS, Lovassy László Gimnázium

FVI

  1. Bálint Benedek, VHS, Vetési Albert Gimnázium
  2. Kovács Márk, VHS, Lovassy László Gimnázium
  3. Angyal Dániel, VHS, VSZC Ipari Technikum
  4. Berzsenyi Bence, VHS, Lovassy László Gimnázium

Eplény kupa

N21

  1. Mérő Dominika, VHS
  2. Kishanti Petra, SIR
  3. Tóth Krisztina, VHS

N35

  1. Gaschler-Gyeviki Nóra, VHS

N45

  1. Schmal Kinga, ZST
  2. Mérő Edit, VHS
  3. Lendvai Katalin, VHS

N55

  1. Böröczkyné Makai Anna, VHS

N65

  1. Wieder Ilona, VHS
  2. Gombkötő Zsuzsanna, VTC

F21

  1. Csontos András, BSC
  2. Weibl Zoltán, SFC Széchenyi István Egyetem SE
  3. Fonyó Sándor, EK

F35

  1. Máthé Tamás, BSC
  2. Bella Gábor, ZST
  3. Bódy Kornél, VHS

F45

  1. Gaschler Gábor, VHS
  2. Bozsó Norbert, TTE Tipo
  3. Bálint Bence, VHS

F55

  1. Domán Gábor, VHS
  2. Tóth Lajos, TTT
  3. Tóth Károly, VTC

F65

  1. Ládi János, BTK
  2. Komoróczki András, SAS
  3. Hirt Károly, ARA

F75

  1. Horváth Béla, ZTC

Megosztás