Veszprém Megyei Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokság – 2021. szeptember 05. Balatonfüred

blank
Category: 2021

Veszprém Megyei Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokság – 2021. szeptember 05. Balatonfüred

Balatonfüreden került sor a tájfutók Veszprém Megyei Rövidtávú és Sprint Váltó Bajnokságára, ami a megyebajnoki címek eldöntésén túl remek felkészülési lehetőség is volt az azonos formájú országos bajnokságokra. Az érdeklődés a megyehatárokon kívülről is nagy volt, így majdnem háromszázan álltak rajthoz a versenyen. Ez volt az első alkalom, amikor a Balatonfüredi Sport Club fiatal versenybírói rendezésre vállalkoztak, és a nagy létszám ellenére flottul sikerült lebonyolítaniuk mindkét futamot.

A Veszprém megyei klubok szépen szerepeltek, a Veszprémi Honvéd fiataljai dominálták az utánpótlás kategóriákat, de minden egyesület szerzett dobogós helyezést.

Eredmények:

Egyéni:

F10

2. Molnár Borisz

3. Serle Ábel Tas

F12

5. Engi Dániel

6. Varsányi Ádám

9. Strenner Nimród

12. Molnár Iván

18. Balai Marcell

F14

5. Nagy Bence

F16

1. Barát Miklós

2. Szalontai Soma

3. Blaskó Benedek

5. Kovács Jeromos

F18

1. Bálint Gergő

2. Bálint Ádám

3. Kovács Márk

7. Barát Benedek

11. Gaschler Máté

F21

2. Bálint Benedek

3. Berzsenyi Bence

F45

1. Molnár Zoltán

4. Gaschler Gábor

10. Barát János

12. Bálint Bence

F50

6. Varsányi Attila

F55

4. Domán Gábor

7. Bikki Sándor

F65

2. Bacsó Attila

3. Horváth Tivadar

7. Andrási Lajos

N10

2. Molnár Zulejka

N12

5. Bálint Nóra Napsugár

N14

6. Kovács Borbála

7. Barát Jázmin

8. Heizer Alíz

11. Etlinger Zsófia

N16

1. Ódor Laura

2. Engi Lilien

3. Gaschler Emma

5. Molnár Boglárka

N18

1. Pegán Ágnes

2. Lantai Lili

5. Szalontai Sára

7. Tokai-Kiss Zsófia

8. Bácskai Eszter

N21

6. Lantai Boróka

10. Varsányi Kinga

11. Csizmadia Ágnes

N35

6. Széplaki Erika

N45

4. Mérő Edit

7. Heuer Adrienn

9. Jankovics Hajnalka

N50

3. Csizmadiáné Szóládi Annamária

4. Böröczkyné Makai Anna

5. Németh Zsoltné

8. Palumbi Edit

N60

4. Kunecz Rózsa

 

Váltó dobogós helyezések:

V18

  1. Szalontai Soma, Lantai Lili, Barát Miklós
  2. Gaschler Máté, Gaschler Emma, Bálint Gergő

V21

  1. Berzsenyi Bence, Engi Lilien, Bálint Ádám
  2. Nagy Bence, Lantai Boróka, Kovács Márk
  3. Domán Rajmund, Ódor Laura, Bálint Benedek

Megosztás